X
Ładowanie...

Tanie loty Lleida Brig

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lleida Brig

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lleida Brig

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lleida Brig

Przewodnik po lotach Lleida Brig

Co masz prawo posiadać przy sobie podczas lotu Lleida - Bryg?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się korzystać z propozycji jaką posiadają tanie loty Lleida - Bryg, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość zabrać ze sobą do samolotu. Warto się już prędzej orientować w tej sprawie, możemy także skorzystać z rozpiski, jaka będzie umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy uzyskali pewność, że nie zabierzemy niczego, co może się stać kłopotliwe w czasie kontroli.

Co do bagażu kabinowego na lot Lleida - Bryg?

Najważniejszą sprawą będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym w czasie tego przelotu Lleida - Bryg. Dozwolone będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, ale w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do takich płynów zalicza się też szampon czy żel do mycia. W dodatku w bagażu kabinowym tanie loty Lleida - Bryg pozwolą nam mieć tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że będziemy mogli sobie uprzyjemnić wyprawę. Obowiązkowo muszą się w nim znajdować dokumenty niezbędne do podróży, a więc dowód tożsamości i karta pokładowa, bo bez nich odbycie nawet naprawdę krótko trwającego lotu nie będzie realne. Nie możemy za to zabierać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na podróż Lleida - Bryg to coś odmiennego

Musimy wiedzieć, że tanie loty Lleida - Bryg dają nam szansę wykupienia także bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo trzymać to wszystko, co nie zmieściło się do tego kabinowego, jak również to, czego w podręcznym mieć nie możemy. To znaczy, że także zamawiając najtańszy bilet , w bagażu, który poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre rzeczy, wieźć trochę alkoholu, jak też płyny w butelkach większych niż 100 ml. Ale nawet tutaj nie będziemy mogli na lot Lleida - Bryg wnosić niczego, co będzie wypełniane gazem, z tego powodu powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Warto zajrzeć na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Lleida - Bryg i sprawdzić co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie pomocna będzie lista, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy mieli gwarancję, że nawet nieopatrznie, nie będziemy próbowali zabrać do samolotu czegoś, czego na nim nie powinno być w czasie przelotu Lleida - Bryg.