X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Bilbao

już od 703 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bilbao

Bilety lotnicze Polska Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 lis (śro)
KLM
Bilbao
30 lis (sob)
Air France
Warszawa
23 lis (sob)
KLM
Bilbao
24 lis (nie)
KLM
Wrocław
26 lis (wto)
KLM
Bilbao
01 gru (nie)
KLM
Wrocław
27 lis (śro)
KLM
Bilbao
01 gru (nie)
KLM
Wrocław
28 lis (czw)
KLM
Bilbao
01 gru (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Bilbao

Przewodnik po lotach Łódź Bilbao

Odstąpienie biletu na samolot innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Zarezerwowałeś bilet w tanich lotach  Łódź - Bilbao sporo czasu przed podróżą, jednakże w międzyczasie wydarzyło się coś nieprzewidzianego i nie możesz skorzystać z niego? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Powiemy ci, czy masz taką możliwość i co trzeba zrobić.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Łódź - Bilbao, jak i regularne, pozwalają na sprzedaż miejsca komuś innemu. Jednak istnieje parę zasad. Należy zaznaczyć, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, co oznacza, że jest na nich nadrukowane twoje dane. Z tego względu bilet należy odstąpić z dużym wyprzedzeniem czasowym i zrobić to w porozumieniu z przewoźnikiem.

Odsprzedanie lub odstąpienie biletu należy zgłosić do linii lotniczych przynajmniej parę dni przed wylotem. W tym momencie następuje przebukowanie biletu i przypisanie go do innego podróżnika. Wiąże się to rzecz jasna z doliczoną opłatą, która niestety nie jest zbyt niska.

Odwołuj lot bez utraty pieniędzy

Jeśli nie będzie nikogo, kto odkupiłby niepotrzebny bilet, okazuje się, że miejsce szybko przepadnie, stracisz też wpłacone środki. Jednakże możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to świetne rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w czasie rezerwowania biletów. To rozwiązanie chroni cię, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli na przykład z powodu zdrowia, uda ci się bezproblemowo odwołać wyjazd. Standardowe linie lotnicze i tanie loty Łódź - Bilbao nie zażądają od ciebie żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze kursują na trasie Łódź - Bilbao