X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Bornholm

już od 38 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
07 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
10 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
13 cze (śro)
Ryanair
Gdańsk
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Gdańsk
13 cze (śro)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Wrocław
12 cze (wto)
Ryanair
Kopenhaga
14 cze (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Bornholm

Przewodnik po lotach Łódź Bornholm

Latanie Łódź - Bornholm kobiet ciężarnych – obalamy mity

Młode mamy spodziewające się dziecka często nie zamierzają rezygnować z wyjazdu czy odwiedzenia rodziny. Często po prostu muszą przedostać się na drugą stronę ziemi, zatem wybierają podniebną podróż z brzuszkiem. Pomimo tego, że wiele osób może zastanawiać się, czy to na pewno zdrowe, specjaliści uspokajają. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze uspokajają, że prawidłowo przebiegająca ciąża nie musi być wymówką do zrezygnowania z rejsu. Jednak zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i poznać pozwolenie położnika prowadzącego ciążę. W końcu pokład to specyficzne miejsce. Warto upewnić się, że maluchowi nic nie zagraża.

Kolejną kwestią może być obawa przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w czasie odpraw. Trzeba jednakże pamiętać, że zarówno standardowe linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Łódź - Bornholm stosują bramki na zasadzie fal elektromagetycznych. Z tego powodu będą o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i nie są szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednak nie wyrazić zgody na prześwietlenie i przejść kontrolę w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy zazwyczaj regulują w statucie sposób podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Łódź - Bornholm i tradycyjne linie lotnicze umożliwiają rejsy kobietom w ciąży tylko do konkretnego momentu. Zazwyczaj jest to 34 tydzień ciąży, a w przypadku bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc wybrać się samolotem gdzieś musisz przedstawić też formularze wypełnione przez specjalistę. Należy tam zawrzeć dane o historii ciąży, które mogą okazać się przydatne dla personelu, jakby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz korzystać z obszernej oferty tanich lotów Łódź - Bornholm.