X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Constanta

już od 5522 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Constanta

Bilety lotnicze Polska Constanta

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 lip (wto)
LOT
Constanta
18 lip (śro)
Blue Air
Warszawa
10 lip (wto)
LOT
Constanta
16 lip (pon)
Blue Air
Warszawa
06 lip (pią)
Lufthansa
Constanta
20 lip (pią)
Blue Air
Warszawa
09 lip (pon)
Lufthansa
Constanta
16 lip (pon)
Tarom
Warszawa
06 lip (pią)
Lufthansa
Constanta
18 lip (śro)
Blue Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Constanta

Przewodnik po lotach Łódź Constanta

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Przewoźnicy, również tanie loty  Łódź - Constanta pozwalają na wniesienie do samolotu sprzętu sportowego bez żadnego kłopotu. Oczywiście powiązane jest to z dodatkowymi nieregularnymi kosztami. Dowiedz się wszystkiego o przewożeniu sprzętu sportowego.

Transport rowerów w samolocie

Istnieje możliwość wykupienia kolejnej sztuki bagażu i spakowania do niego roweru. Rzecz jasna rower musi być w odpowiedni sposób naszykowany do przewozu. Powinieneś go po pierwsze zapakować go w odpowiednie opakowanie kartonowe albo foliowe.

Poza tym musisz wypuścić powietrze z opon i rozkręcić przednie koło. Możesz je przytroczyć do ramy. Kierownica musi być delikatnie odkręcona i ustawiona wzdłuż ramy. Także pedały muszą zostać zdjęte albo przekręcone na wewnętrzną stronę. W takim ustawieniu sprzęt może być transportowany w luku bagażowym tanich lotów Łódź - Constanta.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe bywają nadawane jako bagaż sportowy. Trzeba je zapakować do odpowiedniego opakowania, aby nie uległy uszkodzeniom mechanicznym. Inne wyposażenie narciarskie, jak kask, można włożyć do bagażu podręcznego. Najczęściej jednakże para nart z butami i kijkami liczy się jako jeden bagaż.

Koszt transportu nart zmienia się u różnych przewoźników. Nie wszystkie tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Łódź - Constanta  doliczają cenę jak za jeden bagaż rejestrowany. Czasami jednakże możliwe jest transportować narty w ramach ceny za standardowy bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.