X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Debrecen

już od 83 zł
05 mar 12 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
03 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
05 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
01 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Debrecen

Przewodnik po lotach Łódź Debrecen

Ciężarna kobieta w podróży Łódź -debrecen- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Łódź - debrecen i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Na ogół stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Łódź -debrecen - są jednak ważne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Łódź -debrecen był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Postaraj się co jakiś czas rozprostować nogi, często zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.