X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Dubrownik

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Dubrownik

Bilety lotnicze Łódź Dubrownik

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Dubrownik

Przewodnik po lotach Łódź Dubrownik

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy kompendium wiedzy dla pasażerów. W jaki sposób przygotować zwierzaka do lotu Łódź -Dubrownik?

Czy z czworonogiem można podróżować?

Na wstępie warto zaznaczyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Zazwyczaj tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Kupiłeś bilety na połączenie Łódź - Dubrownik, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym zwierzę bezpiecznie przetrwa podróż. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli chcesz przewieźć psa na pokładzie samolotu, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - przede wszystkim paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich UE. Planujesz lot Łódź -Dubrownik? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.