X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Dubrownik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Dubrownik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Łódź Dubrownik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Łódź Dubrownik

Przewodnik po lotach Łódź Dubrownik

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy kompendium wiedzy dla pasażerów. W jaki sposób przygotować zwierzaka do lotu Łódź -Dubrownik?

Czy z czworonogiem można podróżować?

Na wstępie warto zaznaczyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wybraniem się w podróż należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Zazwyczaj tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla pupila. Kupiłeś bilety na połączenie Łódź - Dubrownik, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy zamawiać osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniego pojemnika, w którym zwierzę bezpiecznie przetrwa podróż. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Bezpieczna podróż ze zwierzakiem

Jeżeli chcesz przewieźć psa na pokładzie samolotu, nie zapomnij o formalnościach. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - przede wszystkim paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi także mieć wszczepiony czip - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich UE. Planujesz lot Łódź -Dubrownik? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do kontenera - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.