X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Gallivare

już od 58 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Dwor Mazowiecki
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Gallivare

Przewodnik po lotach Łódź Gallivare

Osoba paląca w kabinie samolotu w czasie lotu Łódź - Gallivare

Palenie to nałóg, który ciężko pokonać, dlatego palaczom niełatwo wyobrazić sobie wielogodzinny rejs samolotem bez możliwości puszczenia małego dymka. Niestety regulaminy mające na celu ochronę pozostałych podróżnych, w tym najmłodszych i ciężarnych, nie zezwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, kupując bilet na tanie loty Łódź - Gallivare i przygotowując podróżną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palacze w samolotach nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, kiedy do spraw zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dzisiaj jest całkiem inaczej i sięganie po papierosy na pokładzie samolotu jest surowo zabronione, zatem jeżeli palimy i planujemy podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na okres podróży Łódź - Gallivare. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Łódź - Gallivare, czy podróże rejsowymi przewoźnikami – przepisy wszędzie są równie surowe. Co istotne: zakaz palenia dotyczy zarówno tradycyjnych papierosów, jak też fajek czy coraz popularniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – w każdym miejscu jest to zakazane!

Podróżnym czasami zdaje się, że w czasie lotu Łódź - Gallivare można schować się do łazienki na małego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To oczywiście niemożliwe, gdyż w samolotowych łazienkach umieszczone są czujniki dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko upomnieniem, ale też karą finansową. Przy podróży samolotem pomocne mogą być tabletki i inne środki pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeśli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant podróży z przesiadkami. Naprawdę nie musi to być drogie: można przecież wybrać loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet będzie najtańszy , lecz również jak długo trwa podróż z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie rejsu Łódź - Gallivare

Jeśli decydujemy się na tanie loty Łódź - Gallivare i planujemy wczasy, na pewno zechcemy zabrać ze sobą swoje papierosy, aby nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu państwach są one bardzo drogie, a niekoniecznie nam zasmakują. Zanim spakujemy wakacyjny bagaż, zaznajommy się z regulacjami celnymi wiążącymi się z transportem produktów tytoniowych. W przypadku wkładów do e-papierosów należy jeszcze pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w bagażu podręcznym.