X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Łódź Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Łódź Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Łódź Helsinki

Przewodnik po lotach Łódź Helsinki

Parking przy lotnisku - porady dla turystów

Masz w planach wyjazd na trasie Łódź - Helsinki i zastanawiasz się, co zrobić z samochodem? Świetnym pomysłem jest skorzystanie z usług miejsc parkingowych zlokalizowanych w pobliżu lotniska. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Sprawdziliśmy to.

Dlaczego warto skorzystać z oferty parkingu przy lotnisku?

Polscy turyści korzystają z oferty linii lotniczych coraz chętniej, a aktualne statystyki potwierdzają ten trend - w ubiegłym roku polskie lotniska obsłużyły rekordową liczbę osób. Planujesz egzotyczną wycieczkę, a może na zawodowy wyjazd? Niezależnie od tego, czy wybierasz lot Łódź - Helsinki, czy decydujesz się na inny kraj, z pewnością zastanawiasz się, gdzie zaparkować auto w czasie wyjazdu. Jeśli chcesz zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo, sprawdź ofertę długoterminowych miejsc postojowych. Obiekty te położone bardzo blisko portu lotniczego. Z reguły tego typu podmioty oferują również w gratisie przewiezienie podróżnych pod właściwy terminal, dzięki czemu nie trzeba dźwigać ciężkich toreb. Transport obsługiwany jest przez klimatyzowane pojazdy, a kierowcy chętnie doradzają w każdej sytuacji. Miejsca postojowe są strzeżone i gwarantują ochronę przed osobami niepowołanymi.

Rezerwacja miejsca i opłaty

Jak zarezerwować miejsce postojowe? Nie trzeba nawet wychodzić z domu, wystarczy tylko wejść na stronę www, wpisać datę lotu Łódź - Helsinki oraz przewidywany termin powrotu. Warto zaznaczyć także, że za postój płaci się zazwyczaj już po przylocie do kraju, co sprawdza się gdy wyjazd się przedłuży. Płatność uzależniona jest od czasu postoju, jednak zazwyczaj im dłuższy czas pozostawienia auta, tym doba jest tańsza. Skorzystanie z miejsca postojowego przy porcie lotniczym sprawdza się zatem świetnie przy długoterminowych wyjazdach.