X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Herning

już od 40 zł
29 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
27 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
28 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
04 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
03 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 mar (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
05 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Herning

Przewodnik po lotach Łódź Herning

Czym są turbulencje i czy są niebezpieczne dla pasażerów?

Planujesz podróż samolotem do Łódź - Herning ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na lot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,podczas których samolot zaczyna drgać, lekko opada. Turbulencji nie należy się bać,  ponieważ w delikatnej wersji zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie naturalne zjawisko.

Co powoduje turbulencje w samolocie?

Wymienia się kilka powodów powstawania turbulencji w samolocie. Główną przyczyną jest ruch powietrza, który ulega nagłemu zakłóceniu, przede wszystkim w miejscach nałożenia się na siebie prądów powietrza  o różnych kierunkach i prędkościach. Kolejną przyczyną są uskoki wiatru, czyli miejsca, gdzie wiatr niespodziewanie zmienia kierunek lub prędkość. Zazwyczaj ma to związek z lotem na dużych wysokościach. Turbulencje powstają też często w trakcie burzy.

Rodzaje turbulencji

Piloci  dzielą turbulencje na kilka typów w zależności od ich gwałtowności. Ogólnie występują ich trzy rodzaje, a mianowicie lekkie turbulencje, w trakcie których maszyna zniża się tylko do około jednego metra i praktycznie są niezauważalne przez podróżujących , średnie turbulencje, w trakcie których samolot zniża się o kilka metrów, a podróżujący znacząco je odczuwają. Ostatnim typem są turbulencje o wysokiej sile, w trakcie których maszyna gwałtownie opada maksymalnie 30 metrów i mogą stanowić zagrożenie dla podróżujących bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Szczególnym typem turbulencji a zarazem najbardziej niebezpiecznym dla pasażerów jest Clear Air Turbulence, czyli turbulencja w czystym powietrzu, trudna do wypatrzenia i wykrycia.

O czym należy pamiętać, aby niedogodności związane z turbulencjami nie zniszczyły wspomnień z podróży  Łódź - Herning?

Chcesz polecieć samolotem do Łódź - , ale boisz się turbulencji, dlatego w trakcie rezerwacji lotu Łódź - Herning sam wybierz miejscówki w samolocie. Specjaliści od lotów lotniczych sugerują, że wszelkie nagłe ruchy samolotu będą najmniej odczuwalne na fotelach znajdujących się przy skrzydłach. Najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić, to mieć zapięte pasy przez cały przelot.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Farranfore Patras

Tanie loty Modena Villars-Sur-Ollon

Tanie loty Altenrhein Tyrgowiszte

Tanie loty Amersfoort Akaslompolo

Tanie loty Egilsstadir Galloway

Tanie loty Milos Alicante

Tanie loty Lucenec Villars-Sur-Ollon

Tanie loty Newcastle Penang

Tanie loty Air France wylot z: Montevideo

Tanie loty Iberia Hewanorra Arpt