X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Idre

już od 84 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Idre

Przewodnik po lotach Łódź Idre

Ograniczenia w przewozie rzeczy w bagażu kabinowym- informator dla podróżujących

Jeśli planujesz w podróż Łódź - Idre samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z dużym zagrożeniem terrorystycznym przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić zakazy w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz walizkę na lot Łódź - Idre poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz przedmiotów zakazanych, czyli czego nie wniesiesz na pokład samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju artykuły są kategorycznie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a także śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń używana w sporcie o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i nadana jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka broń musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane przybory kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o golarkach, nożach, a także nożykach chirurgicznych. Niedozwolone jest także zabieranie do samolotu materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak petardy, dynamit, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Przed Tobą podróż lotem Łódź -Idre i zamierzasz przewieźć coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych produktów toksycznych, takich jak trucizny czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Odstępstwa w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w sytuacji, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście podczas lotu. Należą do nich między innymi preparaty wydawane z przepisu lekarza, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do gardła, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Łódź - Idre