X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Kalamata

już od 411 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kalamata

Bilety lotnicze Polska Kalamata

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
03 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kalamata
13 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kalamata
15 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kalamata
22 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kalamata
15 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kalamata
15 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Kalamata

Przewodnik po lotach Łódź Kalamata

Odwołany lub opóźniony samolot Łódź - Kalamata. Kiedy samolot Łódź - Kalamata jest odwołany

Opóźniony lot – to najstraszniejszy kosmar osób czekających na przesiadkę. Możliwość opóźnionego startu możne napsuć nerwów również pozostałym podróżnym. Sprawdź, co zrobić, jeżeli twój lot zostanie anulowany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie zdarzają się codziennie. To raczej rzadkie przypadki, które są usprawiedliwione złą pogodą, strajkami na w miejscu przylotu a także usterkami technicznymi. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w czasie podania informacji, podróżujący mogą być zestresowani. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Przewoźnik odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, nawet tanie loty Łódź - Kalamata, są zobowiązane do zapewnienia ci biletu następnym samolocie, jeżeli przez to ucieknie ci przesiadka. Co więcej, muszą zapewnić pasażerom jedzenie i wodę, a jeśli okres oczekiwania na start bardzo się wydłuży, także warunki do spania. Możesz znalezienia tego szybciej, na przykład wyszukując listę hoteli w niedużej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Po odwołanym lub opóźnionym locie lot zostanie opóźniony lub odwołany możesz żądać wypłacenia środków nie tylko od ubezpieczyciela. Także przewoźnik jest zobowiązana ponieść koszty przebukownia biletu i dla przykładu przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Na dodatek masz możliwość również wystąpić o odszkodowanie. Masz na to tydzień.

Rekomensata należy się, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Można otrzymać zwrot ceny biletu. Suma wypłacanych środków znajduje się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Łódź - Kalamata. Mogą ci odmówić wyłącznie w przypadku, kiedy opóźnienie jest wywołane nadzwyczajnymi okolicznościami, czyli na przykład wydarzeniem losowym.