X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Kemi

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Kemi

Bilety lotnicze Łódź Kemi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Kemi

Przewodnik po lotach Łódź Kemi

Odwołany lub opóźniony samolot Łódź - Kemi Tornio. A co, jeśli samolot Łódź - Kemi Tornio jest opóźniony

Anulowany lot – to jest najbardziej przerażająca wizja osób korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego startu możne napędzić strachu także pozostałym podróżnym. Podpowiadamy, co zrobić, jeżeli twój rejs będzie anulowany albo będzie dużo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie zdarzają się codziennie. To zazwyczaj rzadko zdarzające się przypadki, które są usprawiedliwione złą aurą, strajkami na na docelowym lotnisku lub awariami mechanicznymi. Jednakże nie zmienia to faktu, że w czasie usłyszenia komunikatu, pasażerowie są niezwykle zaniepokojeni. Jednakże nie ma powodu do zmartwienia – nie zostajesz zostawiony bez pomocy. Przewoźnik jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, również tanie loty Łódź - Kemi Tornio, są zobowiązane do zarezerwowania dla ciebie siedzenia następnym rejsie, jeśli przez to spóźnisz się na przesiadkę. Co więcej, muszą zapewnić klientom jedzenie i picie, a w takim przypadku, że czekanie na nowy samolot mocno się wydłuża, również warunki do spania. Możesz poszukania tego samodzielnie, przykładowo sprawdzając hotele w niedużej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Po odwołanym lub opóźnionym locie lot zostanie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić wypłacenia środków nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Przede wszystkim linia lotnicza jest zobowiązana ponieść koszty przebukownia biletu i przykładowo transportu na pobliskie lotnisko. Dodatkowo masz możliwość także zażądać odszkodowania. Masz na to tydzień.

Świadczenie przysługuje ci, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Wysokość wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno tradycyjnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Łódź - Kemi Tornio. Nie przysługuje ci tylko w przypadku, jeśli opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy jakimś wydarzeniem losowym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Shannon Vevey

Tanie loty Lugano Kilkenny

Tanie loty Olomouc Davos

Tanie loty Ponta Delgada Champery

Tanie loty San Domino Island Skiros

Tanie loty Karpathos Einsiedeln

Tanie loty Zermatt Rousse

Tanie loty Stambuł Gandża

Tanie loty Breiddalsvik Huesca

Tanie loty Royal Jordanian Bangkok Rzym

Tanie loty Samos Schaffhausen