X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Koping

już od 234 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Göteborg
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
18 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Koping

Przewodnik po lotach Łódź Koping

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego – czy to się opłaca?

Czekasz na od dawna zaplanowane wakacje, lecz nagle wydarza się coś, co nakłania cię do zmienienia planów. Zrezygnowanie z zarezerowania pokoju w hotelu oznacza wycofanie zaliczek, a poza tym – trzeba zrezygnować z biletu podróżnego. To też ozacza, że przepadają ci poniesione koszty. Masz możliwość jednak wykupić ubezpieczenie na taką okoliczność. Czy ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego naprawdę jest warte swojej ceny?

Rezygnacja z biletu podróżnego

Raz na jakiś czas zdarza się, że trzeba zrezygnować z wyjazdu. Tanie loty Łódź - Koping z reguły rezerwuje się o wiele wcześniej, w trakcie kilku przed wylotem może wyjść bardzo dużo nieplanowanych wypadków. Czasami więc zrezygnowanie z biletu jest potrzebne.

Zarówno w tanich lotach Łódź - Koping, jak i w tradycyjnych firmach lotniczych kłopotliwe może być przekazanie biletu komuś. Niestety, nie można zarezerwowanego siedzenia po prostu komuś odstąpić. Należy oficjalnie przeprowadzić przebukowanie biletu. Należy też zapłacić za zamianę rezerwacji.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z biletu podróżnego

Aby móc uniknąć wydatki, można zapłacić za polisę ubezpieczenia. To inny rodzaj ubezpieczenia turystycznego. To sprawia, że w czasie, kiedy nie możesz polecieć, towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci środki wydane na bilety. To nawet w tanich lotach Łódź - Koping bywa bardzo wysoką kwotą.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji zostanie wypłacone, jeśli rezygnujesz z wakacji z powodu wydarzeń losowych. Choroba, wypadek są najbardziej istotne z nich. Innym przykładem jest śmierć lub choroba bliskiej osoby, a także ciąża określona przez lekarza jako zagrożona. Wydatek na bilety zostanie ci zwrócony, jeśli zostaną one skradzione lub spalone.