X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Kos

już od 199 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kos

Bilety lotnicze Polska Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
02 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
09 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
31 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
29 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
05 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
07 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
24 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
05 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Kos

Przewodnik po lotach Łódź Kos

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne chroni przed nieoczekiwanymi wypadkami, które mogą zdarzyć się w trakcie wyjazdu zagranicznego. Przed Tobą lot Łódź - Kos i zastanawiasz się, czy warto zainteresować się dodatkową ochroną? Co wchodzi w zakres polisy turystycznej? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu najlepszej oferty.

Jakie elementy powinno zawierać ubezpieczenie

Dostępne na rynku polisy dla podróżnych pozwalają cieszyć się wycieczkami bez zbędnych zmartwień - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak leczenie szpitalne, wypadek komunikacyjny, kradzież walizki czy odwołanie lotu Łódź - Kos. Dostępne polisy gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, jak również pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu środków opatrunkowych, transportu medycznego oraz wypłacają rekompensatę za wystąpienie poważnego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

Na co warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie

Przed Tobą podróż Łódź - Kos? Jeśli zależy Ci na gruntownej ochronie, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - to bardzo przydaje się w razie zagubienia walizek. Dobrą opcją jest także ochrona sprzętu elektronicznego - kamery, laptopa czy smartfona. Standardowe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek powikłań schorzeń przewlekłych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby się nie rozczarować? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe. Konieczne jest także dokładne sprawdzenie OWU.