X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Koszyce

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Koszyce

Bilety lotnicze Łódź Koszyce

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Koszyce

Przewodnik po lotach Łódź Koszyce

Co sprawdzić przed wylotem Łódź - Koszyce? Krótka lista wskazówek dla podróżujących

Wybierasz się w podróż Łódź - Koszyce, zanim wyruszysz warto przejrzeć kilka ważnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a niespodziewane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Łódź - Koszyce. Aby Ci to ułatwić opracowaliśmy ten krótki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również wyruk potwierdzenia rezerwacji na lot. Dlatego przed lotem poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy wpisane dane na bilecie są takie same z dokumentem, którego użyłeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Łódź - Koszyce upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obowiązkowych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza wjazdowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom zakaźnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z maluchem dla niego również musisz mieć przy sobie obowiązkowe dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego opiekuna, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy na lotnisku po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu głównego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli zdecydowałeś się na odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Łódź - Koszyce- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym znajduje się lotnisko przesiadkowe, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Koszyce. Dlatego przed lotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed lotem Łódź - Koszyce?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto przeczytać regulamin operatora lotu, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub zostanie uszkodzona z winy linii lotniczych lub na jaką rekompensatę liczyć w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Ponadto zanim zaczniesz pakować torbę sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił przewoźnik w odniesieniu do bagażu kabinowego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego kategorycznie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zatopić się w lekturze przewodnika, co warto odwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Łódź - Koszyce:

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Heerbrugg Mytilene

Tanie loty Kuopio Solothurn

Tanie loty Bronderslev Sliac

Tanie loty Aarau Carrickfinn

Tanie loty Vulcano Umea

Tanie loty Flen Ruka

Tanie loty Brest Samara

Tanie loty Flateyri Ronneby

Tanie loty Wellington Rarotonga

Tanie loty Soria Hemavan

Tanie loty Hanower St Louis