X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Kreuzlingen

już od
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Kreuzlingen

Bilety lotnicze Łódź Kreuzlingen

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Kreuzlingen

Przewodnik po lotach Łódź Kreuzlingen

Sprzedaż biletu lotniczego innej osobie – czy to możliwe?

Upolowałeś bilet w tanich lotach  Łódź - Kreuzlingen sporo czasu przed podróżą, jednakże przed rejsem wydarzyło się coś i nie możesz polecieć? Pierwsza myśl oczywiście brzmi: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy to możliwe i co trzeba zrobić.

Sprzedaż biletu imiennego

Przewoźnicy, zarówno tanie loty Łódź - Kreuzlingen, jak i regularne, umożliwiają sprzedaż biletu komuś innemu. Ale istnieje kilka warunków. Warto zaznaczyć, że są to bilety imienne, dlatego znajduje się na nich twoje informacje z dowodu osobistego. Z tego powodu bilet trzeba odsprzedać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub przekazanie komuś innemu biletu należy zgłosić do linii lotniczych przynajmniej kilka dni przed wylotem. W tym momencie następuje przebukowanie biletu i wprowadzić dane innego turysty. Jest to związane rzecz jasna z kolejną opłatą, która niestety bywa dość duża.

Odwołuj lot bez straty

Jeśli nie będzie nikogo, kto odkupi od ciebie bilet, okazuje się, że rezerwacja szybko przepadnie, podobnie jak wpłacone pieniądze. Jednakże możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w czasie rezerwowania biletów. Dzięki niemu, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli dla przykładu z powodu problemów zdrowotnych lub rodzinnych, możesz bez konsekwencji oddać bilet. Standardowe linie lotnicze i tanie loty Łódź - Kreuzlingen nie pociągną żadnej rekompensaty, a polisa wypłaci ci cenę biletu.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Łódź - Kreuzlingen