X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Kuopio

już od 1104 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kuopio

Bilety lotnicze Polska Kuopio

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
01 maj (pią)
Finnair
Kuopio
08 maj (pią)
Finnair
Kraków
01 maj (pią)
Finnair
Kuopio
10 maj (nie)
Finnair
Kraków
02 maj (sob)
Finnair
Kuopio
08 maj (pią)
Finnair
Kraków
04 maj (pon)
Finnair
Kuopio
08 maj (pią)
Finnair
Kraków
04 maj (pon)
Finnair
Kuopio
10 maj (nie)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Kuopio

Przewodnik po lotach Łódź Kuopio

Okiełznać lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Lekki strach przed wejściem do samolotu jest normalny w przypadku osób, lecących po raz pierwszy. Jednak bardzo mocny strach, który paraliżuje mimo wcześniejszych doświadczeń i bardzo silne zdenerwowanie są już bardziej problematyczne. I mogą przemienić zwykły, spokojny lot w koszmar. Dowiedz się, nasze sposoby, by trochę opanować nerwy i móc bezproblemowo wybierać z dużej oferty tanich lotów Łódź - Kuopio.

Awiofobia, czyli czego tak naprawdę się boimy

Awiofobia obejmuje zarówno strach przed katastrofą, jak i zamknięcia w samolocie. To niewielka przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej naprawdę wygodnie.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest nielogiczna – na świecie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie 1 na 29 milionów rejsów kończy katastrofą. To sprawia, że pomocna okazuje się racjonalizacja lęków. Na uspokojenie się jest poza tym zdecydowanie o wiele więcej sposobów i naprawdę trzeba je sprawdzić – w końcu za sprawą tanich lotów Łódź - Kuopio możesz dostać się do każdego zakątka świata.

Zwalcz strach przed lataniem

Przede wszystkim postaraj się zorganizować wszystko tak, żebyś czuł się bardzo wygodnie. Wyczerpani, zimno i pragnienie czasami zwiększają napięcie. Z tego względu przed wylotem zdrzemnij się, a na podróż ubierz się w naturalne materiały i weź kilka warstw. Ponadto zdecydowanie odrzuć pobudzające napoje. Jeżeli uważasz, że alkohol lub mocne espresso ułatwią ci się zrelaksować, to mylisz się – tylko zwiększą nerwy. Zamiast nich wybierz wodę i soki owocowe.

Co więcej, usiłuj skupić się na czymś innym. Rozmowa z kimś życzliwym, ulubiona muzyka w słuchawkach, ciekawy flm czy skupienie uwagi na dobrym kryminalne z pewnością okaże się pomocne. W momentach większego stresu wykonaj kilka prostych ćwiczeń relaksujących, dla przykładu skup się na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Obawę da się opanować, i już po kilku przelotach przyzwyczaisz się i z radością będziesz organizować koleje podróże i szperać w ofertach tanich lotów Łódź - Kuopio.