gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Larisa

już od 80 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
11 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Larisa

Przewodnik po lotach Łódź Larisa

Zmniejsz lęk przed lataniem – fobia pod kontrolą

Niepokój przed wkroczeniem do samolotu jest charakterystyczny w przypadku osób, szykują się do pierwszego lotu. Ale atak paniki, paraliżujący pomimo wcześniejszego latania i mocny stres są już naprawdę uciążliwe. I mogą zamienić zwykły, spokojny rejs w koszmar. Sprawdź, nasze sposoby, aby szybko uspokoić strach przed lataniem i móc bez problemów korzystać z interesującej oferty tanich lotów Łódź - larissa.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i zamknięcia na pokładzie samolotu. Jest to niewielka przestrzeń i nie każdy czuje się w niej bardzo komfortowo.

Patrząc na sprawę logicznie, awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na świecie odbija się od ziemi jakiś samolot co 7 sekund i tylko 1 na 29 milionów rejsów kończy się tragicznie. Dlatego przydatna może okazać się racjonalizacja lęków. Na uspokojenie się jest ponadto o wiele więcej tricków i naprawdę warto – przecież dzięki tanim lotom Łódź - larissa możesz dostać się wszędzie.

Zwalcz lęk przed lataniem

Co najważniejsze, postaraj się sprawić, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, gorąco i głód powodują większy stres. Dlatego przed rejsem zdrzemnij się, a na rejs ubierz się w naturalne materiały i weź kilka warstw. Ponadto koniecznie zrezygnuj z pobudzających napoje. Jeśli myślisz, że napoje procentowe lub mocna kawa ułatwią ci się odstresować, to jesteś w błędzie – tylko zmaksymalizują stres. Zamiast nich wybierz wodę i napoje.

Po drugie, usiłuj nie myśleć o tym. Pogawędka z kimś życzliwym, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, dobra komedia albo skupienie na czytniku od razu okaże się pomocne. W momentach silniejszego strachu wykonaj kilka prostych ćwiczeń relaksujących, przykładowo pomyśl o napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Strach łatwo opanować, i już po paru lotach oswoisz się i z radością zaczniesz planować kolejne wyjazdy i przebierać w ofertach tanich lotów Łódź - larissa.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Fiumicino Bacau

Tanie loty La Coruna Kitee

Tanie loty Valkeala Aabenraa

Tanie loty Kilkenny Liepaja

Tanie loty Karpathos Aarhus

Tanie loty Shannon Per

Tanie loty Grundarfjordur Guderup

Tanie loty Sölvesborg Kasos Island

Tanie loty Verbier Kiruna

Tanie loty Frankfurt Sept Iles

Tanie loty TAP (Air Portugal) Londyn Marrakesz