X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Łódź Leeds

już od 130 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Leeds

Bilety lotnicze Polska Leeds

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Leeds
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Leeds
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Leeds
01 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Leeds
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Leeds
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Łódź Leeds

Przewodnik po lotach Lufthansa Łódź Leeds

W jaki sposób spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Łódź - Leeds linią Lufthansa?

Nie jest istotne czy udajemy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż powinien mieć określone wymiary i wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Łódź do Leeds musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, gotówkę i wszystkie kosztowne przedmioty, nawet wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Łódź - Leeds linią Lufthansa oferują nam możliwość wzięcia na pokład jedynie jednej torby, dlatego trzeba zdecydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem dokupić na miejscu. Podczas kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Ciężkie ubrania na sobie podczas lotu Łódź - Leeds linią Lufthansa

Jeżeli zabieramy jedynie bagaż podręczny, albo pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty albo odzież wierzchnią włożyć na siebie. Nawet tanie loty Łódź - Leeds linią Lufthansa nie mają ograniczenia co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, lecz również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każda linia posiada własną politykę bagażową

Planując podróż samolotem, musimy wiedzieć, że każda linia posiada własną politykę bagażową. Przez to warto sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Szczególnie, że linie proponujące tanie loty Łódź - Leeds linią Lufthansa, posiadają dość spore ceny za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie zobaczyć, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wielkości oraz masę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Mali Losinj Hedemora

Tanie loty Skiros Göteborg

Tanie loty Bilbao Joroinen

Tanie loty Aberdeen Gander

Tanie loty Bolzano Bukareszt

Tanie loty Constanta Kjellerup

Tanie loty Air France Krasnojarsk

Tanie loty Best Berno

Tanie loty Chania Puertollano

Tanie loty British Airways wylot z: Higüey

Tanie loty Frontier Airlines wylot z: Denver