X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Linkoping

już od 58 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Dwor Mazowiecki
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Linkoping

Przewodnik po lotach Łódź Linkoping

Co masz prawo mieć ze sobą podczas podróży Łódź - Linkoping?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się korzystać z propozycji którą mają tanie loty Łódź - Linkoping, to bez wątpienia jednym z pytań, które nas dręczą będzie to, co mamy możliwość zabrać sobie na pokład. Warto się już wcześniej orientować w tej kwestii, możemy także skorzystać z listy, jaka jest umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak żebyśmy posiadali pewność, że nie zabierzemy niczego, co mogłoby się stać problematyczne podczas odprawy.

Co do bagażu kabinowego na lot Łódź - Linkoping?

Najistotniejszą kwestią będzie to, co możemy przewozić w bagażu kabinowym podczas takiego lotu Łódź - Linkoping. Dozwolone jest zabranie płynów, do ilości 1 litra, lecz w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tutaj pamiętać, że do tych płynów zalicza się też szampon albo żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Łódź - Linkoping pozwolą nam mieć tablet, laptop czy trochę żywności, a to oznacza, że będziemy mogli sobie uprzyjemnić wyprawę. Koniecznie muszą się w nim pojawić dokumenty niezbędne do lotu, a więc dowód tożsamości i karta pokładowa, bo bez nich odbycie także bardzo krótkiego lotu nie będzie możliwe. Nie możemy za to zabierać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na lot Łódź - Linkoping to coś innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Łódź - Linkoping dają nam szansę zakupienia także bagażu rejestrowanego. W nim możemy mieć to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w kabinowym trzymać nie wolno. To znaczy, że także wykupując najtańszy bilet , w bagażu, jaki leci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre rzeczy, przewozić odrobinę alkoholu, ale również płyny w opakowaniach powyżej 100 ml. Lecz także tutaj nie możemy na przelot Łódź - Linkoping wnieść niczego, co jest napełnione gazem, dlatego powinniśmy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na stronę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Łódź - Linkoping i zobaczyć co możemy ze sobą wziąć, a czego nie. W dodatku niesamowicie przydatna będzie rozpiska, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak abyśmy uzyskali gwarancję, że także nieświadomie, nie będziemy próbowali wnieść do samolotu tego, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Łódź - Linkoping.