X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Lleida

już od 138 zł
09 cze 16 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
14 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
06 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
17 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
02 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
03 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Lleida

Przewodnik po lotach Łódź Lleida

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Łódź - Lleida?

Organizujesz podróż do Łódź - Lleida i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot z przesiadkami? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze porady, że loty z przesiadką nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest przesiadkowy. Najprościej mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. W jakim celu organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z Łódź do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, szczególnie w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy pomocne są ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej kierunków podróży i są lotniskami przesiadkowymi. Jeśli planujesz podróż Łódź - Lleida Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie masz pojęcia jak szukać takich lotów wejdź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z usługi Smart Connection. Jest to praktyczny system, który wyszukuje połączenia z przesiadkamina trasie z Łódź do Lleida najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich przewoźników.

Lot przesiadkowy – odprawa

W przypadku lotu przesiadkowego na samym początku podczas odprawy należy zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które otrzymasz na lotnisku startowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Łódź - Lleida - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny odprawia się w w Łódź i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Lleida. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba odprawić raz jeszcze. Warto również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Łódź - Lleida warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika co zrobić w sytuacji zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Łódź - Lleida: