X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź London

już od 1635 zł
11 cze 18 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kanada

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kanada
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 lip (czw)
Air Canada
Toronto
23 sie (nie)
Air Canada
Kraków
30 lip (czw)
Air Canada
Toronto
27 sie (czw)
Air Canada
Kraków
31 lip (pią)
Air Canada
Toronto
23 sie (nie)
Air Canada
Kraków
31 lip (pią)
Air Canada
Toronto
25 sie (wto)
Air Canada
Kraków
31 lip (pią)
Air Canada
Toronto
27 sie (czw)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź London

Przewodnik po lotach Łódź London

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy na lot?

Czasami dzieje się tak, że udając się na urlop, pragniemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeżeli posiadamy swój sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą zabrać do samolotu Łódź - Londyn. Ale czy to w ogóle jest możliwe? Czy linie lotnicze  dają nam szansę wzięcia ze sobą roweru, nart albo deski surfingowej?

Właściwe zapakowanie na przelot Łódź - Londyn

Przede wszystkim, sporo zależy tutaj od urządzenia, jakie, chcemy ze sobą zabrać. Tanie loty Łódź - Londyn czasem zezwalają nam zabrać niektóre sprzęty w opłacie za bagaż rejestrowany, czasami musimy nadać je osobno, a jeszcze kiedy indziej będzie możliwy tylko przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem raczej nie będzie problemów, ale na witrynie przewoźnika Łódź - Londyn trzeba sprawdzić, w jaki sposób on musi zostać zapakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały skierowane do wewnątrz, przednie koło przymocowane do ramy, a to wszystko spakowane w odpowiednią folię, lub karton. Jeżeli to zrobimy zgodnie z wytycznymi, które zostały zamieszczone przez tanie loty Łódź - Londyn, to nie powinniśmy odczuwać problemów z jego transportem.

Co z większymi przedmiotami na trasie Łódź - Londyn?

Jeśli chcemy wziąć narty, to również nie będziemy mieli z tym większego problemu, nawet jeśli wykupimy bilet w najniższej cenie. Jednak opłaca się je spakować w odpowiedni pokrowiec, ponieważ wówczas będziemy mieć pewność, że nic się z nimi nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, musimy się nastawić na dodatkowe opłaty za jej przewóz. Trzeba też sprawdzić, czy linie lotnicze, którymi chcemy polecieć, pozwalają nam na ich przewożenie. Zdecydowanie w znacznej liczbie przypadków, decydując się na tanie loty Łódź - Londyn nie będziemy mieli z tym kłopotów, więc możemy podczas wyjazdu korzystać z własnej deski.

Linie lotnicze posiadają własne zalecenia w odniesieniu do transportowania sprzętu sportowego. Nie istotne, czy korzystamy z linii regularnych czy wybierzemy tanie loty Łódź - Londyn, zawsze musimy się dowiedzieć jak to się przedstawia. Jeżeli wszystko przygotujemy wcześniej, to zapłacimy mniej za transport takiego sprzętu, a w dodatku będziemy mieli gwarancję, że po niedługim locie, będziemy mogli odpoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.