X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Marianske Lazne

już od 112 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Czechy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Czechy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kopenhaga
20 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
25 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
20 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
26 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
18 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
12 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
19 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Marianske Lazne

Przewodnik po lotach Łódź Marianske Lazne

Najbardziej korzystne ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Łódź - Marianske Lazne

Kupując wakacje w biurze podróży od razu płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz wyjazd samemu, potrzebujesz odpowiedniej polisy. Nawet jeżeli skupiasz się na tanich lotach Łódź - Marianske Lazne, nie wahaj się dołożyć trochę pieniędzy na polisę. Dowiedz się, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się na wakacjach i dlaczego jest naprawdę istotne.

Standardowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej konieczne jest podstawowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy wybierasz tanie loty Łódź - Marianske Lazne, czy korzystasz ze regularnych przewoźników, jest przydatne. Najmniejsze ubezpieczenie podróżne wlicza zarówno samą podróż, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed utratą bagażu – jednak przewożąc wartościowe przedmiotu, trzeba uzupełniająco wykupić polisę. A także zapewnia ci powrót do Polski w przypadku problemów zdrowotnych i odda ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu za krajem, lub w razie, jeśli padniesz ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Masz możliwość skorzystania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Ma je w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko dodatkowo objąć polisą drogocenny bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego opóźnienia – kiedy zgubi się i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz gwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Część towarzystw ubezpieczeniowych oferuje także ubezpieczenia od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo intratne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien zwrotu dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie obawiaj się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Łódź - Marianske Lazne znacznie podrożeją – najczęściej jest to nieduża stawka.