X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Łódź Nowy Jork

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Łódź Nowy Jork

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Łódź Nowy Jork

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Łódź Nowy Jork

Przewodnik po lotach Lufthansa Łódź Nowy Jork

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować urlop z dziećmi? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Łódź - Nowy Jork linią Lufthansa, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych miejsc. Przygotowania do podróży z maluchem należy rozpocząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto również sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Przygotuj dokumenty

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto również wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Dobre ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych oraz powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Łódź - Nowy Jork linią Lufthansa

Kilkugodzinna podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku drobne upominki przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Łódź - Nowy Jork linią Lufthansa? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się także bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy elektrolity.