X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Palma De Mallorca

już od 199 zł
16 sie 23 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Polska Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
16 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
24 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Łódź Palma De Mallorca

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Wszystkie wyjazdy zagraniczne to bardzo duże przedsięwzięcie jeśli chodzi o organizację. Żeby zminimalizować związany z tym stres i uchronić się przed dodatkowymi wydatkami, naprawdę musisz kupić ubezpieczenie turystyczne. Warto wiedzieć, do czego może się przydać i jakim sposobem można je wykorzystać.

Ubezpieczenie potrzebne podczas podróży

Polisa ubezpieczeniowa może okazać się przydatne w w wielu sytuacjach, zarówno w trakcie wypoczynku, jak i w czasie lotu. W niektórych sytuacjach okazuje się przydatne przed odlotem, nie tylko w kwestii ochrony bagażu, lecz także w innych momentach. Polisa ubezpieczeniowa ochroni cię, jeżeli coś ci się przydarzy lub wydarzy się jakaś niebezpieczna sytuacja. Dodatkowo, należy ci się odszkodowanie, jeśli samolot będzie opóźniony i w wyniku tego będzie trzeba przykładowo kupić miejsce w hotelu.

Pomocne może okazać ci się też ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Łódź - Palma De Mallorca zazwyczaj dużo wcześniej wykupujesz przelot, dlatego też może okazać się, że podczas oczekiwania na wakacje zdarzy się coś przykrego. Firma ubezpieczeniowa wypłaci ci rekompensatę za bilet, jeśli naprawdę nie będziesz mógł wybrać się w drogę.

Ważne ubezpieczenie bagażu

Żeby czuć się bezpieczniej, musisz wykupić również ubezpieczenie bagażu. Co prawda jeżeli ulegnie zniszczeniu albo zniknie, otrzymasz odszkodowanie od tanich lotów Łódź - Palma De Mallorca lub tradycyjnych linii lotniczych. Jednak kolejne świadczenie może okazać się przydatne, a polisa umożliwi ci pokryć wszelkie nieprzewidziane koszty.

W momencie zniknięcia lub kradzieży bagażu zostaną ci zwrócone pieniądze nie tylko za stracone przedmioty, lecz też za obciążenia, które należało ponieść, by poradzić sobie na wakacjach bez straconych rzeczy (dodatkowe stroje czy kosmetyki. Dlatego nie będziesz musiał się obawiać i możesz wybrać się z tanimi lotami Łódź - Palma De Mallorca gdzie tylko chcesz.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Łódź - Palma De Mallorca