X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Patras

już od 130 zł
23 lut 02 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
14 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
14 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
14 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Patras

Przewodnik po lotach Łódź Patras

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Łódź - Patras - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy w nim przewozić? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Prezentujemy najważniejsze informacje!

Odprawa check-in czy nadanie w punkcie zrzutu?

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy dokonać jego odprawy. Można to zrobić na dwa sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie w punkcie drop-off. Wybrałeś odprawę check-in? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Łódź - Patras. Po odprawieniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie leży w rękach przewoźnika - w razie problemów pasażer może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów pirotechnicznych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Koszty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od przewoźnika - osoby podróżujące liniami typu low cost przeważnie muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Łódź - Patras i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Pamiętaj, że obowiązują ograniczenia wagowe, których nie można przekroczyć, bo inaczej zostanie naliczona opłata za nadbagaż. W przypadku regularnych operatorów lotniczych z reguły koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej sprawdzić obowiązujące regulacje, żeby uniknąć niespodzianek.