X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Per

już od 224 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
11 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
16 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
18 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
16 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
18 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 kwi (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
25 kwi (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Per

Przewodnik po lotach Łódź Per

Procedura i rodzaje odprawy przed podróżą Łódź - Per- informator dla pasażerów

Wybierasz się w podróż samolotem Łódź - Per po raz pierwszy i stresujesz się, jak przejśc przez proces odprawy? Na dodatek w Internecie krążą informacje o kilku rodzajach odpraw i nie wiesz, której się spodziewać a którą wybrać jeśli organizator lotu daje taką możliwość?Poniżej prezentujemy krótki poradnik, który charakteryzuje po kolei, każdy z dostępnych typów odprawy .

Czym jest odprawa biletowo-bagażowa?

Odprawa pasażerska to proces zgłoszenia się na lotnisku Łódź - Per w dniu lotu, podczas którego turysta dostaje kartę pokładową oraz nadaje bagaż rejestrowany. W zależności od typu odprawy turysta jest zobowiązany do stawienia się znacząco wcześniej, aby przejść przez wszystkie formalności.

Odprawa tradycyjna

Najpopularniejszą odprawą jest odprawa tradycyjna, gdzie cały proces odbywa się na lotnisku, z którego wyrusza samolot do Łódź - Per. Po dotarciu na lotnisko należy znaleźć odpowiednią bramkę odpraw (check-in) przypisaną do Twojego numeru lotu. Przy punkcie odpraw sprawdzone zostaną Twoje dokumenty, takie jak: paszport lub dowód osobisty, numer rezerwacji biletu drogą elektroniczną lub bilet kupiony przy kasie biletowej. Poza tym będziesz mógł zważyć i odprawić swoją torbę, jako bagaż rejestrowany, który zostanie przewieziony przez obsługę lotu do luku samolotu. Po sprawdzeniu dokumentów i odprawieniu bagażu dostaniesz kartę pokładową, uprawniającą do wejścia na pokład. Po odprawie biletowo-bagażowej należy przejść do bramki, gdzie odbywa się kontrola bezpieczeństwa. W trakcie takiej kontroli każdy turysta musi włożyć do pojemnika wszystkie przedmioty metalowe i elektroniczne,jakie przewozi w bagażu podręcznym, a także okrycie wierzchnie jeśli posiada. Gdy kontrola bezpieczeństwa dobiegnie końca możesz udać się do specjalnej bramki (gate), skąd następuje wejście na pokład. Godzina wejścia do samolotu znajduje się również na karcie pokładowej, a w odpowiednim czasie personel lotniska poinformuje o gotowości przyjęcia pasażerów na pokład samolotu.

Odprawa samodzielna

Większość lotnisk międzynarodowych posiada urządzenia do samodzielnej odprawy biletowo-bagażowej, tzw. self-service check-in machine. Jeśli jesteś już obeznany z zasadami obowiązującymi przed odlotem i chcesz uniknąć stania w kolejce do odprawy, możesz z nich skorzystać. Na samym początku przeczytaj w Internecie czy taki automat jest dostępny i w której części lotniska się znajduje oraz czy odprawa obejmuje zarówno bagaż kabinowy, jak i bagaż główny. Wprowadź do urządzenia informacje z dokumentu tożsamości, którego użyłeś do rezerwacji biletu na lot oraz kod potwierdzenia rezerwacji. Po weryfikacji wprowadzonych danych otrzymasz wydruk karty pokładowej. Zabierz ze sobą, aby móc wejść do samolotu. Jeśli możesz nadać swój bagaż,dodatkowo automat wydrukuje naklejkę do oznaczenia bagażu. Taki bagaż z oznaczeniem należy zostawić w punkcie przeznaczonym do zrzucenia bagażu (baggage drop-off point). Samodzielna odprawa na lotnisku jest całkowicie bezpłatna.

Odprawa online

W dobie Internetu linie lotnicze również wychodzą na przeciw wymaganiom potencjalnych klientów. Poza możliwością zarezerwowania biletu bez obowiązku stania w kolejce do kasy biletowej, możemy dokonać odprawy online. Taka odprawa odbywa się za pomocą formularza internetowego, który generuje się na stronie wybranych linii lotniczych, zazwyczaj uruchamiana jest kilka dni przed podróżą. Po wprowadzeniu danych, drukujemy kartę pokładową, którą zabieramy ze sobą w dniu wylotu.  Jeśli zamierzasz podróżować z bagażem rejestrowanym również na stronie linii lotniczych możesz nadać mu numer, wydrukować oznaczenie  i przykleić na bagaż. Niemniej jednak w dniu wylotu obowiązuje Cię stawienie się do standardowej odprawy bagażowej, jeśli nadajesz bagaż, w celu sprawdzenia poprawności danych oraz wymogów bezpieczeństwa. Po dokonaniu odprawy online, aby wejść do samolotu podróżujący musi mieć ze sobą wydrukowane w czarnym kolorze karty pokładowe. Każda karta musi być wydrukowana na osobnej kartce. Ważne, żeby mieć ze sobą prawidłowe dokumenty, którymi posługiwałeś się podczas odprawy.