X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Porto Kheli

już od 169 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
25 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
26 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
29 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
21 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
22 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Porto Kheli

Przewodnik po lotach Łódź Porto Kheli

Rejs do Azji, czyli co musisz wiedzieć przed orientalnym wyjazdem

Dzięki tanim lotom Łódź - porto kheli masz możliwość za niewielką kwotę podróżować nie tylko po Europie. Bardzo często wymarzonym celem wielu ludzi staje się Azja. Niepowtarzalne widoki, nieznana obyczajowość, połączenia smaków, których nie znajdziesz i w najlepszych krajowych knajpkach. Podpowiadamy, o czym trzeba pomyśleć przed wyruszeniem do Azji.

Stuprocentowo bezpieczne podróże

Podróże do Azji wielu osobom prezentują się zwyczajnie jako mało bezpieczne. Jest jednakże kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, aby w pełni czuć się bezpiecznie. Przede wszystkim sprawdź przewoźnika. Tanie loty Łódź - porto kheli także są całkowicie bezpieczne, a w momencie problemów na lotniskach, przykładowo opóźnienia, firma przewozowa we wszystkim ci pomogą.

Dodatkowo wybierając kierunek podróży od razu zapoznaj się z miejscową kulturą i religią. Jeśli kierunek podróży to Filipiny czy Indonezja, należy zapoznać się z obowiązującymi nakazami religijnymi. Jeśli chodzi o takie kraje jak Chiny, Wietnam czy Birma należy wziąć pod uwagę znaczne różnice kulturowe i problem z językiem. Z tego powodu najwygodniej wziąć udział w zorganizowanym urlopie, niż pokusić się na poruszanie się po kraju samodzielne.

Wizy i potrzebne dokumenty

Należy także wziąć pod uwagę to, że aby dostać się do części znajdujących się w Azji krajów należy mieć specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach potrzebna jest wiza, którą można zorganizować online. Poza tym, możesz również potrzebować specjalnego paszportu, zazwyczaj wydanego na okres od 30 do 90 dni. Z tego względu urlop powinno się planować wcześniej, ale nie ma tego złego – dzięki temu możesz znaleźć naprawdę  na tanie loty na trasie Łódź - porto kheli.

Część państw, na przykład Sri Lanka, wymagają biletu powrotnego albo pieniędzy wystarczających na każdy dzień wycieczki. Ponadto, od czasu do czasu możesz potrzebować zaświadczeń o potrzebnych szczepieniach. Czasami powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepienia są konieczne, jeżeli wlatujesz z miasta, gdzie pojawia się chorba.