X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Łódź Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Łódź Poznań

Przewodnik po lotach Łódź Poznań

Lot Łódź-Poznań - sprawdź ofertę najtańszych lotów na FRU.PL! Myśląc o podróży z Łodzi do Poznania powinno się zabrać się za to od przeszukania najtańszych połączeń w kierunku do Poznania. Porównaj oferty taniego latania wszystkich istniejących linii a następnie kup najtańszy bilet lotniczy Łódź-Poznań.

Bilety lotnicze z Łodzi do Poznania mają w ofercie operatorzy lotów:

Przeszukuj opcje lotówwcześniej - nawet 2 miesiące - a potem wybierz dla siebie lot w najlepszej cenie z Łodzi do Poznania. By zaklepać sobie promocyjne przeloty Łódź-Poznań przetestuj wyniki wyszukiwarki lotów! Wprowadź miejsce wylotu i powrotu , wpisz kiedy chcesz wylecieć i wrócić po czym kliknij Szukaj. Sprawdź filtry przy wynikach wyszukiwania i załóż zamówienie najtańszych biletów lotniczych do Poznania.

Przelot w jedną stronę potrwa najkrócej 4h 0min. Selekcjonując opcje przewoźników do Poznania wskazane jest przeanalizować taryfę i jak wygodna będzie podróż. Najtańsze bilety lotnicze Polska-Polska warto wybierać w cenach od 11702 zł. Kup lot teraz na FRU.PL!

Polecamy ponadto przeszukać interesujące oferty na przeloty z Łodzi lub najtańsze bilety lotnicze do Poznania ze wszystkich miast w kraju. Często występują tam oferty biletów linii lotniczych dające atrakcyjne ceny taniego latania na tych trasach.

Z Łodzi możesz latać również do:

Do Poznania wylecisz także z:

Serwis FRU.PL ma w ofercie także ubezpieczenie podróży m.in. do kraju: Polska . Oferujemy dodatkowo wyjazdy weekendowe dzięki którym jest szansa kupić nie wyłącznie bilet , ale ponadto pobyt w hotelu. Rezeruj w pakiecie wydajesz mniej.