X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Saloniki

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Saloniki

Bilety lotnicze Łódź Saloniki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Saloniki

Przewodnik po lotach Łódź Saloniki

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Łódź -Saloniki i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, do czego zobowiązani są podróżni. Kiedy linie lotnicze mogą wyprosić pasażera z pokładu? Sprawdź nasz poradnik!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wylotem należy zapoznać się z unijnymi przepisami, które definiują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Łódź -Saloniki, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażera będącego pod wpływem alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z turystami, którzy mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są także regulacje związane z zawartością walizek. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - np. igły, nożyczki, materiały wybuchowe.

Zwrot kosztów noclegu i wyżywienia

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy nastąpi tzw. overbooking. Obsługa powinna jednak podchodzić do podróżnych z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia samolotu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze są też zobligowane do zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Pasażerowie mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Łódź -Saloniki pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.