X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Santoryn

już od 519 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Santoryn

Bilety lotnicze Polska Santoryn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
03 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Santoryn
10 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Wrocław
21 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Santoryn
28 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Santoryn
19 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Wrocław
11 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Santoryn
18 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Wrocław
18 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Santoryn
25 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Santoryn

Przewodnik po lotach Łódź Santoryn

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każda dłuższa podróż, np. na trasie Łódź - Thira, wiąże się ze stresem, tym bardziej jeśli cierpimy na choroby ogólnoustrojowe. Chcesz dowiedzieć się, jakie produkty lecznicze możesz wnieść do samolotu? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!

Podstawowe leki i środki medyczne

Turyści planujący lot Łódź - Thira powinni przed wyruszeniem w drogę pomyśleć nie tylko o spakowaniu odzieży czy kosmetyków, ale także uzupełnić podręczną apteczkę, która z pewnością okaże się niezbędna w trakcie podróży. Jakie artykuły powinny wchodzić w jej skład? Żeby podróż przebiegła bez żadnych nieprzyjemności, warto zapakować do torby tabletki na grypę, opatrunki oraz środki na biegunkę. Borykasz się w przewlekłymi chorobami? Pamiętaj, że istnieje grupa produktów, które mogą być wniesione na pokład - są to przede wszystkim preparaty lecznicze niezbędne turyście podczas podróży. W tym zakresie nie istnieją ograniczenia ilościowe. W regulaminach operatorów lotniczych najczęściej wymieniane są medykamenty wydawane z przepisu lekarza i środki ogólnodostępne - należą do nich przede wszystkim spraye do gardła, płyny i żele, a także płyny do soczewek.

Poinformuj załogę o przewożonych produktach

Co ciekawe w bagażu podręcznym można także przewozić niektóre wyroby medyczne - np. laskę do podpierania się, termometr, a nawet defibrylator AED. Należy jednak pamiętać, że wnoszone do samolotu na trasie Łódź - Thira środki nie powinny zagrażać bezpieczeństwu innych podróżnych. Żeby uniknąć nieprzyjemności, najlepiej przed podróżą sprawdź stosowne przepisy linii lotniczych. Podczas kontroli poinformuj pracownika o przewożonych artykułach. Możesz też spakować leki do osobnej torby, co z pewnością usprawni kontrolę.