X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Soderhamn

już od 40 zł
02 lut 09 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
09 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
11 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
24 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Soderhamn

Przewodnik po lotach Łódź Soderhamn

Spodziewasz się dziecka, ale chcesz polecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, upragnione wakacje, albo jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele powodów, dla których przyszłe matki decydują się na lot Łódź - Soderhamn. I chociaż mawia się, że ciąża nie jest chorobą, należy pamiętać, że nie w każdej sytuacji ta forma podróżowania okazuje się dla kobiet optymalna. Nieważne, czy wybierzemy tanie loty Łódź - Soderhamn, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu kobiety w ciąży mogą być wpuszczane do samolotu. Przed lotem Łódź - Soderhamn koniecznie należy skonsultować się z ginekologiem.

Ciężarna planuje lot Łódź - Soderhamn – kiedy można bezpiecznie podróżować?

Chcemy zaplanować wyjazd, kupić bilety na tanie loty Łódź - Soderhamn i przyszykować walizkę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tu dużo zależy od zdrowia przyszłej mamy, a także od tego, w którym miesiącu ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy przelot okaże się bezpieczny dla ciężarnej i maleństwa. Przeważnie pierwszy i trzeci trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do podobnych podróży. W pierwszych miesiącach duże skoki ciśnienia wpływają niekorzystnie na rozwój płodu, z kolei w trzecim trymestrze objawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, omdleniem, a w efekcie większość linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uznaje się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna rzecz. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Łódź - Soderhamn akurat w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Łódź - Soderhamn – co trzeba wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na przelot samolotem w czasie ciąży, a posiadają już widoczny brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży i o braku przeciwwskazań do podróży. Pozwoli to ustrzec się trudności w porcie lotniczym oraz sytuacji, że kobieta z większym brzuszkiem nie zostanie wpuszczona na pokład samolotu. Tanie loty Łódź - Soderhamn powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży z bliźniakami – jest ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Warto unikać także dłuższych rejsów, odpowiedni czas to trzy godziny. W serwisie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania wybranych rejsów i dopasujemy lot dla siebie .

Ciężarna na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna ciężarna świetnie zniesie lot, kolejna może poczuć dyskomfort związany z długotrwałym przebywaniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zadbać o swój komfort. Najlepiej wybierać miejsca od przejścia, żeby wygodnie wychodzić do łazienki bądź w celu rozprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają radzić sobie z bólem kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w kończynach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to również można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.