X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź St Margrethen

już od 117 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 maj (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
27 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
30 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 kwi (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź St Margrethen

Przewodnik po lotach Łódź St Margrethen

Rent a car podczas podróży Łódź - St Margrethen- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Lecisz z rodziną w podróż Łódź - St Margrethen, a Twoim marzeniem jest zobaczenie jak największej ilości ciekawych zabytków podczas całego pobytu? Jeśli masz dodatkowe środki finansowe, które chcesz zainwestować w całą wycieczkę oraz masz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć samochód na czas trwania podróży Łódź - St Margrethen. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie według wpisanych informacji przez Ciebie w formularzu. Z wynajmowaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wynajęcie auta, które spełni wszystkie nasze wymagania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne przeczytanie warunków umowy najmu auta, dlatego odpowiednio wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór samochodu

Przed podróżą Łódź - St Margrethen wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane kontaktowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W razie niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty przedstawionej w Internecie i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem pozostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Mogą to być dwie dowolone lokalizacje. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w godzinach nocnych. Przy odbiorze samochodu sprawdź stan techniczny pojazdu, a więc wszystkie widoczne zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy przy odbiorze samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia widocznych usterek, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony wypożyczalni.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu samochodu?

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się o polityce paliwowej i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o stanie baku i żadają takiej samej ilości w chwili zwrotu samochodu. W innym przypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia ubezpieczenia. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej -Third party insurance oraz od uszkodzenia pojazdu- Collision Damage Waiver i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu samochodu, ale na miejscu warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.