X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Sundsvall

już od 1466 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sundsvall

Bilety lotnicze Polska Sundsvall

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 lis (pon)
SAS
Sundsvall
06 gru (pią)
SAS
Gdańsk
25 lis (pon)
SAS
Sundsvall
05 gru (czw)
SAS
Gdańsk
26 lis (wto)
SAS
Sundsvall
06 gru (pią)
SAS
Gdańsk
27 lis (śro)
SAS
Sundsvall
06 gru (pią)
SAS
Gdańsk
28 lis (czw)
SAS
Sundsvall
06 gru (pią)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Sundsvall

Przewodnik po lotach Łódź Sundsvall

Polisa turystyczna na bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Łódź - Sundsvall czy regularne linie lotnicze, to nie ma większego znaczenia. Zawsze będziemy czuć obawę, że z nadanym przez nas bagażem coś się stanie. Na szczęście nie musisz obawiać się straty wszystkich rzeczy. Przecież tradycyjna polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy także bagażu. Sprawdź, jak to działa.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej związany z bagażem może być różny. Wszystko dotyczy firmy ubezpieczeniowej. Część z nich obejmuje ubezpieczeniem jedynie torby nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Pozostałe także na przykład transportowane zwykłe rzeczy upominki.

Ubezpieczenie bagażu może objąć również inne rzeczy, które można zabrać w samolocie. Znaczy to też, że wózek inwalidzki lub wózek dla dziecka też podlega polisie.

Sposób działania polisy ubezpieczeniowej

Polisa ubezpieczeniowa na bagaż działa w kilku przypadkach. Po pierwsze w momencie, jeżeli ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. W takim wypadku też możesz odzyskać odszkodowanie od regularnych linii lotniczych albo tanich lotów Łódź - Sundsvall – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan wysłanych przez ciebie bagażów. Wypłacone zwrot z polisy to będą po prostu dodatkowe środki. Wysokość wypłacanej kwoty bywa związana z umową polisy i kwotą ubezpieczenia.

Polisa działa także w chwili, kiedy bagaż będzie opóźniony albo po prostu zagubi się na lotnisku. Jeżeli go nie znajdziesz, dostaniesz pieniądze za stracone rzeczy. Wysokość wypłaconego świadczenia również zależy od znajdującej się w umowie kwoty. Linie lotnicze, zarówno tradycyjne, jak i tanie loty Łódź - Sundsvall, zobowiązane są zwrócić ci środki, wydawane na znalezienie zastępczych rzeczy, które umożliwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Łódź - Sundsvall