X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Tartu

już od 1454 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tartu

Bilety lotnicze Polska Tartu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 wrz (wto)
Finnair
Tartu
24 wrz (pon)
Finnair
Warszawa
17 wrz (pon)
Finnair
Tartu
22 wrz (sob)
Finnair
Warszawa
17 wrz (pon)
Finnair
Tartu
24 wrz (pon)
Finnair
Warszawa
18 wrz (wto)
Finnair
Tartu
20 wrz (czw)
Finnair
Warszawa
18 wrz (wto)
Finnair
Tartu
21 wrz (pią)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Tartu

Przewodnik po lotach Łódź Tartu

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Łódź - Tartu - trafia do luku bagażowego. Jakich rzeczy nie możemy w nim przewozić? Czy jest on płatny? Prezentujemy najważniejsze informacje!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność przewoźnika

Bagażu rejestrowanego nie zabieramy ze sobą na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy dwa sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie biletowo-bagażowej lub nadanie samodzielnie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed odlotem Łódź - Tartu. Po odprawieniu walizek odpowiedzialność za ich zagubienie spoczywa na liniach lotniczych - w razie utraty bagażu klient może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Pakujemy bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu rejestrowanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać niebezpiecznych substancji - środków łatwopalnych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Opłaty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od przewoźnika - pasażerowie podróżujący liniami typu low cost przeważnie muszą za niego dopłacać. Kupiłeś bilety na lot Łódź - Tartu i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Pamiętaj, że istnieją określone ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku regularnych linii lotniczych przeważnie koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio zweryfikować obowiązujące regulacje, żeby uniknąć nieprzyjemności.