X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Turku

już od 113 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turku

Bilety lotnicze Polska Turku

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
14 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
21 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
03 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
25 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Turku

Przewodnik po lotach Łódź Turku

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Wyruszasz w podróż Łódź -Turku i chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się bez zakłóceń? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są turyści. W jakich sytuacjach przewoźnik może wyprosić pasażera z pokładu? Przeczytaj nasz artykuł!

Sprawdź obowiązujące przepisy

Planujesz urlop na terenie UE? Przed wylotem warto zapoznać się z unijnymi przepisami, które określają podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed wyjazdem do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy planujesz lot Łódź -Turku, czy inny kierunek, zwróć uwagę na to, że przewoźnik może nie wpuścić na pokład osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z pasażerami, którzy mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również przepisy związane z przewozem bagaży. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak brzytwy, noże, materiały pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa pasażera

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć w sytuacji tzw. overbookingu. Obsługa powinna jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i traktować podróżnych z należytym szacunkiem. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i wyżywienia. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Łódź -Turku wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.