X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Uppsala

już od 234 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Göteborg
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
16 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
18 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Uppsala

Przewodnik po lotach Łódź Uppsala

Czy dozwolone jest wzięcie papierosów na lot Łódź - Uppsala

Wszyscy wiedzą, że walka z paleniem jest trudna, a co się z tym wiąże, większość nałogowych palaczy może być wystraszona trwającym kilka godzin lotem . Co ważne, muszą zapanować nad chęcią zapalenia, ponieważ w kabinie samolotu nie mają prawa palić. I najlepiej będzie nie próbować obchodzić takiego zakazu, bo może się okazać, że to złamanie nakazów nałożonych przez wszystkich przewoźników, może być bardzo nieprzyjemne.

Nie zapalimy ani papierosa tradycyjnego, ani e-papierosa podczas lotu Łódź - Uppsala

Warto mieć świadomość, że nie istotne, czy korzystaliśmy z możliwości zarezerwowania najkrócej trwającego przelotu Łódź - Uppsala, czy lecimy przesiadając się, co zabierze nam kilkanaście godzin. W tych dwóch sytuacjach, istnieje całkowity zakaz palenia papierosów podczas lotu Łódź - Uppsala. Co ważne, tanie loty Łódź - Uppsala zaznaczają, że to będzie odnosić się tak do zwyczajnych papierosów, jak i też modnych e-papierosów. Te też mają czasami intensywny aromat, a podczas lotu Łódź - Uppsala nie jesteśmy sami. Lecą z nami inni ludzie, i im taki zapach ma możliwość zawadzać. Nie powinniśmy też starać się palić w toalecie. Z pewnością zostanie to zauważone, bo tanie loty Łódź - Uppsala również na pokładzie mają niezbędne czujniki, a wówczas nie tylko czeka nas wysoka grzywna, lecz również konkretny przewoźnik, niewątpliwie doda nas na listę niepożądanych klientów.

Czy w takim razie nie mamy prawa posiadać papierosów podczas lotu Łódź - Uppsala?

Musimy mieć pewną informację. W samolocie należy powściągnąć nasz nałóg palacza. Lecz tanie loty Łódź - Uppsala pozwalają nam przewieźć pewną liczbę papierosów, więc na urlop będziemy mogli zabrać naszą ukochaną markę. Jeżeli podróżujemy na obszarze Unii Europejskiej, możemy mieć 800 sztuk papierosów, jednak poza obrębem tego terenu ta ilość zmniejszy się do 200 sztuk. Ale mamy prawo je zabrać, lecz musimy wiedzieć, że będzie to wspólna ilość na bagaż podręczny oraz lecący w luku bagażowym. Trzeba zobaczyć w jaki sposób prezentuje się takie przewożenie papierosów, szczególnie że te wytyczne są istotne nawet wówczas, gdy kupimy bilet tylko za .

Warto poznać zasady transportowania papierosów w czasie lotu Łódź - Uppsala, ale też tego, gdzie można je palić, a gdzie nie. Z pewnością kara za palenie na pokładzie, nałożona przez tanie loty Łódź - Uppsala, jest tak dotkliwa, że nawet nie będziemy myśleć o zapaleniu na pokładzie w trakcie lotu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Elba Miszkolc

Tanie loty Lecce Leros

Tanie loty Cordoba Brig

Tanie loty Peschiei Miszkolc

Tanie loty Tulcea Savonlinna

Tanie loty Lelystad St Moritz

Tanie loty Grundarfjordur Patras

Tanie loty Carrollton Sarmellek

Tanie loty Wetzikon Borgarfjordur Eystri

Tanie loty Praga Dakar

Tanie loty Covington Los Angeles