X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Walencja

już od 327 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Walencja

Bilety lotnicze Polska Walencja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
26 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
27 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
17 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Walencja
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Walencja

Przewodnik po lotach Łódź Walencja

Mamy nadbagaż na lot Łódź - Walencja?

Choć naprawdę się staraliśmy, to jednak nie dało nam się spakować do torby o wymiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i zaoferują odpowiednie rozwiązania, jakie rzecz jasna będą wiązały się z dodatkową zapłatą. Ale, warto mieć świadomość, co możemy robić, jeśli mamy nadbagaż.

Jakie są dopłaty?

Jeżeli okazało się, że przekraczamy dozwolone wielkości oraz wagę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Łódź - Walencja mają zazwyczaj ustaloną sztywną kwotę od pojedynczego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym większa jest opłata. Co istotne, dosyć często mamy możliwość za ten nadbagaż zapłacić wcześniej, więc jeśli wiemy, że będziemy przekraczać wytyczne ustalone przez linie lotnicze, to trzeba z tego skorzystać. Wówczas też będziemy płacić za ten nadbagaż mniej, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Warto również wiedzieć, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Łódź - Walencja nasz bagaż nie może przekraczać ciężaru 32 kg. Jeżeli tak się stanie, trzeba wziąć kolejny bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na kilka walizek podczas przelotu Łódź - Walencja

Jeżeli taki bagaż przekroczy dopuszczalne wielkości, to powinniśmy pakować się w kolejne walizki. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi opłatami za taką kolejną walizkę, a konkretne kwoty znajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Łódź - Walencja. Co istotne, to nie możemy zabrać paru toreb o mniejszej wadze. Realnie jak najwięcej, ale nie ignorując dopuszczalnego limitu, musimy włożyć do jednej walizki. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tu wpływu na rozmiar dozwolonego bagażu. Te wytyczne będą ustalone na stałe oraz warto je znać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, aby później nie było niemiłej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się przydarzyć wszystkim. Ale tanie loty Łódź - Walencja oferują nam szansę zakupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Trzeba mimo wszystko wiedzieć, że opłacając go wcześniej, nim znajdziemy się na lotnisku, możemy zapłacić mniej.