X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Zagrzeb

już od 503 zł
23 wrz 30 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zagrzeb

Bilety lotnicze Polska Zagrzeb

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
12 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
09 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
14 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 gru (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
09 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Zagrzeb

Przewodnik po lotach Łódź Zagrzeb

maluch w podróży Łódź - Zagrzeb - poradnik dla rodziców

Organizujesz wycieczkę samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy skondensowaną zbiór zagadnień, którą każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Łódź - Zagrzeb.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Łódź - Zagrzeb

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które podróżują na kolanach rodzica przewoźnik nie żąda opłaty albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub organizator lotu oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Niezbędne dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twój niemowlę może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko w pojedynkę musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z dzieckiem lecieć będzie inny opiekun podczas lotu musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie malucha z Łódź do Zagrzeb

Pociechy poniżej dwóch lat, często latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub wykup maluchowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dla dziecka

Czy pociecha może posiadać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której