X
Ładowanie...

Tanie loty Łódź Zoersel

już od

15 maj 22 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Łódź Zoersel

Bilety lotnicze Łódź Zoersel

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Łódź Zoersel

Przewodnik po lotach Łódź Zoersel

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo port lotniczy. Zamieszanie, hałas, nowa sytuacja – jest to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać przed pierwszym lotem i jak się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy latasz do krajów europejskich, konieczny będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Łódź - Zoersel, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebne jest wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie twój bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Straż może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, noszone w kieszeni spodni, umieść tam także torebkę, kurtkę lub szalik.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Łódź - Zoersel

Tanie loty z reguły dają ci wziąć tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak przestronny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednak trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie przeszedł kontrolę, a złożona wieża dokładnie skręconych podkoszulek nie była rozwalona.

Na górze ułóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je okazać przy odprawie. Zrób tak, by aby na górze znalazła się i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu należy umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby rujnować sumiennie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, jakie przedmioty można wnosić do środka w tanich lotach Łódź - Zoersel.