X
Ładowanie...

Tanie loty London City Apt Linate Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

London City Apt Linate Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze London City Apt Linate Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje London City Apt Linate Arpt

Przewodnik po lotach London City Apt Linate Arpt

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale właśnie port lotniczy. Tłok, hałas, nowa sytuacja – jest to przecież stresujące przeżycie. Zdradzamy, czego powinieneś się spodziewać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka stresująca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą potrzebne dokumenty. Jeśli latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty London (London City) - Milan (Linate), uznają bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, potrzebujesz wyłącznie informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, włóż tam także torebkę, odzienie wierzchnie lub szalik.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów London (London City) - Milan (Linate)

Tanie loty z reguły pozwalają wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle przestronny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednak trzeba wszystko rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a cała wieża dokładnie zwiniętych podkoszulek nie została zniszczona.

Na wierzchu połóż wszystkie dokumenty – niebawem trzeba będzie je okazać w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, by na górze znalazła się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do specjalnych butelek z plastiku. Tuż pod zapięciem bagażu warto położyć także napoje. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, jakie przedmioty możesz wziąć na pokład w tanich lotach London (London City) - Milan (Linate).