X
Ładowanie...

Tanie loty London City Apt Poznań

już od 930 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

London City Apt Poznań

Bilety lotnicze London City Apt Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
19 sty (nie)
LOT
Poznań
23 sty (czw)
LOT
Londyn
19 sty (nie)
LOT
Poznań
24 sty (pią)
LOT
Londyn
20 sty (pon)
LOT
Poznań
24 sty (pią)
LOT
Londyn
15 gru (nie)
LOT
Poznań
22 gru (nie)
LOT
Londyn
15 gru (nie)
LOT
Poznań
23 gru (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje London City Apt Poznań

Przewodnik po lotach London City Apt Poznań

Lot London (London City) - Poznań z rowerem na pokładzie samolotu

Lecisz w podróż London (London City) - Poznań i myślisz o wzięciu ze sobą roweru? Niżej prezentujemy krótki wykaz, o czym pamiętać aby rower dotarł na miejsce razem z Tobą.

W jaki sposób przetransportować rower?

Opcji na transport bicykla jest wiele. Na rynku są do kupienia dedykowane bardzo wytrzymałe kufry na rower. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi schowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz wykorzystują ciężar bagażu. Kolejnym wariantem jest dedykowana torba na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto wziąć pod uwagę, kiedy przewoźnik z góry informuje o ciężaże bagażu rejestrowanego/sportowego. Niedrogą opcją transportu jest tekturowe pudło. Jest lekki, bez trudu można dociąć, dostosowując do wymiarów roweru lub limitów oragnizatora lotu. Wadą kartonu jest mała wytrzymałość.

Inne zabezpieczenie bicykla na okres lotu London (London City) - Poznań

Zaleca się poprosić obsługę lotniska o wlepkę z napisem FRAGILE. Jeśli podróż z London (London City) do Poznań jest przesiadkowy zaleca się opisać walizkę nazwą celu, ponieważ załoga nie jest odpowiedzialna za zagubienie roweru na trasie lotu. Na czas lotu ściągamy oraz wypuszczamy powietrze z opon. Wynika to ze procedur bezpieczeństwa lotu, przed ewentualnym rozerwaniem opon spowodowanym amplitudą ciśnienia w trakcie opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz rower do małych pudełek obligatoryjnie połącz je między sobą.

Cena transportu bicykla

Koszt transportu bicykla jest ustalana przez linie lotnicze i jest zależna od warunków przelotu, trasy oraz ograniczeń bagażowych.Cena może ulec zmianie jeśli lot do danego London (London City) - Poznań odbywa się w trakcie kumulacji sezonu turystycznego.

Nadanie oraz odebranie bicykla

Rower najczęściej przekazuje się w wyznaczonym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór bicykla, także ma miejsce w wyznaczonym miejscu.