X
Ładowanie...

Tanie loty Brussels Airlines Londyn Porto

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Brussels Airlines

Londyn Porto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brussels Airlines Londyn Porto

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Brussels Airlines Londyn Porto

Przewodnik po lotach Brussels Airlines Londyn Porto

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wakacyjny wyjazd Londyn - Porto linią Brussels International Airlines i zależy Ci na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik? Zarezerwowanie noclegu, wykupienie lotu i zapakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto także zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Dlaczego jest to tak istotne?

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową?

Polacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według szacunków w ubiegłym roku na wczasy wybierało się nawet kilkanaście mln osób. Duża część podróżnych stawia na wyjazdy zagraniczne - przyciąga nas możliwość wylegiwania się na gorącej plaży, sączenia drinków z palemką, zwiedzania historycznych miejsc. Odległe kierunki to cel wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu zdarzą się niespodziewane wypadki? Leczenie szpitalne, środki medyczne, opóźniony lot Londyn - Porto linią Brussels International Airlines, skradziony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jaki kryteriami należy się kierować wybierając ubezpieczenie podróżne?

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą firma obiecuje pokryć. Na terenie Unii Europejskiej jej najniższy pułap powinien sięgnąć 20 tysięcy euro, a w innych państwach - nawet 2 razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie ważne np. w Ameryce. Godna polecenia polisa powinna też wypłacić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Dodatkowe elementy polisy

Firmy działające na rynku oferują także ubezpieczenia OC, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Londyn - Porto linią Brussels International Airlines? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie przeczytać umowę - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Barcelona Kardla

Tanie loty Ikast Kardla

Tanie loty Myvatn Pontresina

Tanie loty Galloway Split

Tanie loty San Giovanni Rotondo Hedemora

Tanie loty Vila Real Burgos

Tanie loty Dietikon Panevezys

Tanie loty Waedenswil Sodankyla

Tanie loty Jambol Bobadilla

Tanie loty Segovia Malaga

Tanie loty Siauliai Elba