X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Londyn Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty British Airways

Londyn Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze British Airways Londyn Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje British Airways Londyn Rzym

Przewodnik po lotach British Airways Londyn Rzym

Jak latać najtaniej – kilka sposobów

Tanie loty Londyn - Rzym British Airways możesz znaleźć i w trakcie organizowania spontanicznego wyjazdu, i podczas planowania podróży wcześniej. Potrzeba nieco uporu i kilku chwil spędzonych na przetrząsaniu internetu, żeby znaleźć najkorzystniejsze finansowo opcje. Na przelotach możesz sporo zaoszczędzić. Sprawdź, jak to zrobić.

Zakup biletów odpowiednio wcześniej

Oczywiście kupno biletów odpowiednio wcześniej sprawi, że loty staną się najtańsze. Statystyki mówią, że najmniej kosztują bilety zakupione mniej więcej dwa miesiące przed wyjazdem. Jednak możesz także liczyć na rabat na połączenia, korzystając z promocji parę dni przed wylotem. Najdroższych opcji spodziewaj się w dzień przed wyjazdem.

Najlepsza pora na podróż

Wpływ na cenę ma czas rezerwowania miejsc i czas, w którym zaplanowany został przelot. W Europie i w stronę Ameryki Północnej tanie loty odbywają się w okresie pomiędzy 12 a 5 rano. W tym czasie jest bardzo mało osób, zatem znajdziesz najtańsze bilety.

Ta zasada wygląda inaczej , jeśli chodzi o loty do państw azjatyckich. Być może wiąże się to po prostu z długością lotu, w tym przypadku wieczorne rejsy są zdecydowanie najdroższe. Na tanie loty Londyn - Rzym British Airways masz szasę przede wszystkim w godzinach porannych.

Rozpocznij weekend w czwartek

Na pewno nie zdziwi cię to, że najdroższe loty są w weekend. W końcu mnóstwo ludzi wyjeżdża natychmiast po pracy. Zatem jeśli tylko możesz przedłużyć urlop, zdecyduj się na podróż w czwartek. To może być miłe rozbudowanie wypadu, a przy okazji zaoszczędzisz sporą kwotę! Jeśli nie zamierzasz wyjeżdżać na weekend, pomyśl nad wylotem we wtorek. Badania udowadniają, że jest to najtańszy dzień tygodnia.

Znalezienie tanich lotów Londyn - Rzym British Airways to najkorzystniejszy sposób na zmniejszenie wszystkich kosztów. Pozwoli to na uatrakcyjnienie urlopu –odłożone środki można spożytkować na odwiedzenie wielu zabytków.