X
Ładowanie...

Tanie loty Vueling Airlines Londyn Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vueling Airlines

Londyn Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Vueling Airlines Londyn Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Vueling Airlines Londyn Rzym

Przewodnik po lotach Vueling Airlines Londyn Rzym

Pupil będzie lecieć z nami na linii Londyn - Rzym

Sporo ludzi ma pupile. Są dla nich jak członkowie rodziny i kiedy planują lecieć na wakacje Londyn - Rzym, chcą żeby ich zwierzak mógł lecieć z nimi. Ale czy to w ogóle jest dozwolone? Czy linie lotnicze zgodzą się na to, aby zwierzęta znajdowały się w samolocie i razem ze swoimi opiekunami pokonały drogę Londyn - Rzym?

Co powinniśmy wiedzieć, nim zamówimy lot Londyn - Rzym

Jeżeli mamy w założeniach zabranie na wakacje psa lub kota, to musimy się dowiedzieć, w jaki sposób to się prezentuje w praktyce. Zazwyczaj tanie loty Londyn - Rzym pozwalają na takie coś, jednak musimy do tego właściwie przygotować naszego zwierzaka. Najważniejsze jest zakupienie odpowiedniego transporterka, w którym pupil przesiedzi daną podróż. Dlatego też, warto go do niego wcześniej przyzwyczajać. Nawet jeżeli nabędziemy najtańszy bilet , będzie szansa, że nasz pupil poleci z nami w samolocie. Oczywiście jeśli będzie niedużych rozmiarów i wagi, a także będzie to dopuszczalne w kraju, do którego lecimy.

Jeżeli nie na pokładzie, to w jakim miejscu?

Nasz pupil jest sporych rozmiarów, a być może na pokładzie już jest parę zwierząt? Wtedy będziemy musieli mieć świadomość, że tanie loty Londyn - Rzym zaoferują naszemu zwierzakowi przelot w luku bagażowym. Nic mu nie będzie, dlatego spokojnie możemy się na to zgodzić. Tam również będzie podróżował w klatce do przewozu.

Co powinniśmy mieć ze sobą na lot Londyn - Rzym?

Nie ma znaczenia, czy wyszukaliśmy najkrótszą trasę , czy będziemy odbywać dłuższy lot. Musimy mieć do naszego zwierzęcia: listę szczepień, pismo od weterynarza oraz na terenie Unii Europejskiej odpowiedni paszport dla niego. Pragnąć się właściwie przyszykować, aby tanie loty Londyn - Rzym okazały się być przyjemnym przeżyciem tak dla nas, jak i dla naszego zwierzęcia, powinniśmy zapamiętać, aby: przyzwyczajać go do klatki do przewożenia, doczepić kartkę z jego imieniem oraz wytycznymi odnośnie żywienia, wcześniej wyjść na spacer oraz nie dawać jedzenia na kilka godzin przed lotem, a wodę wyłącznie w niewielkich ilościach.

Oczywiście za naszego zwierzaka, musimy uiścić odpowiednią wpłatę, lecz warto to wykonać, jeśli chcemy, aby znalazł się z nami na wakacjach. Wyjątkiem są psy przewodniki, zawsze będą mogły lecieć z nami na pokładzie, bez potrzeby stosowania transportera, a jedynie na smyczy. Dodatkowo, nawet tanie loty Londyn - Rzym nie biorą płatności za podróż takiego psa.