X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Londyn Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Londyn Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Londyn Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Londyn Rzym

Przewodnik po lotach WizzAir Londyn Rzym

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że możemy latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wakacje z najmłodszymi członkami rodziny? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno przelot Londyn - Rzym linią Wizz Air, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Profilaktyka jest najważniejsza

Kontrola lekarska jest niezbędna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych miejsc. Przygotowania do podróży z dzieckiem warto zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto również zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Zweryfikuj dokumenty

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich maluchów. Dobra polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego czy transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Londyn - Rzym linią Wizz Air

Długa trasa samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwego maluszka. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny sposób i dać dziecku niewielkie zabawki przed wylotem.

Skompletuj leki

Przed Wami lot Londyn - Rzym linią Wizz Air? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale potrzebne okazują się również bandaż, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.