X
Ładowanie...

Tanie loty Lorca Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lorca Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lorca Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lorca Madryt

Przewodnik po lotach Lorca Madryt

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Linie lotnicze, też tanie loty  Lorca - Madryt dają możliwość na przewożenie sprzętu sportowego bez żadnego wysiłku. Naturalnie wiąże się to z dodatkowymi różnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transporcie sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w samolocie

Istnieje opcja dokupienia dodatkowego bagażu i zapakowania do niego roweru. Rzecz jasna rower musi być odpowiednio przygotowany do przewozu. Trzeba go po pierwsze zapakować go w odpowiednie opakowanie z kartonu albo foliowe.

Ponadto musisz wypuścić powietrze z opon i wykręcić przednie koło. Można je przyczepić do ramy. Kierownica musi być lekko odkręcona i ułożona przy ramie. Również pedały powinny być wykręcone lub przekręcone do środka. W tym sposobie ustawienia rower może zostać przewieziony w bagażu rejestrowanym tanich lotów Lorca - Madryt.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Trzeba je wpakować do odpowiedniego futerału, by zapobiec zniszczeniu. Inne wyposażenie narciarskie, na przykład kask czy google, można spakować do bagażu rejestrowanego. Najczęściej jednak para nart wraz z butami i kijkami liczy się jak jeden bagaż.

Cena transportu zestawów narciarskich różni się u różnych linii. Nie wszystkie stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Lorca - Madryt  pobierają kwotę jak za dodatkowy bagaż rejestrowany. Czasem jednak możliwe jest transportować sprzęt sportowy w ramach ceny za zwykły bagaż rejestrowany i nie pobiera się za to żadnej opłaty.