X
Ładowanie...

Tanie loty Losinj Champery

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Losinj Champery

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Losinj Champery

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Losinj Champery

Przewodnik po lotach Losinj Champery

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli wybierasz się w podróż Mali Losinj - Champery samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z dużym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na lotniskach na całym świecie. Dlatego zanim spakujesz walizkę na podróż Mali Losinj - Champery poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Spis artykułów objętych zakazem, czyli czego nie wniesiesz do samolotu

Przepisy wszystkich linii lotniczych w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są kategorycznie zakazane. Głównie należą do nich akcesoria, które mogą mogą zostać użyte do pozbawienia życia i zdrowia podróżnych i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, broń kulkowa, a nawet śrut. Dodatkowo zakazuje się przewozu imitacji broni, a także śrubokrętów. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Wymogi jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu przede wszystkim o golarkach, nożach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również zabieranie do samolotu materiałów wybuchowych czy pirotechnicznych, takich jak fajerwerki, gaz, płyny na bazie alkoholu lub amoniaku. Wybierasz się w podróż lotem Mali Losinj -Champery i planujesz zabrać ze sobą coś nie wymienionego w regulaminie, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki na lotnisku w dniu wylotu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje wybielające. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym możesz jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów spakowanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą środki medyczne lub inne przedmioty medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są niezbędne turyście w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki na receptę, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź jacy przewoźnicy latają na trasie Mali Losinj - Champery