X
Ładowanie...

Tanie loty Love Field Arpt Frankfurt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Love Field Arpt Frankfurt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Love Field Arpt Frankfurt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Love Field Arpt Frankfurt

Przewodnik po lotach Love Field Arpt Frankfurt

Bagaż dla dziecka-informacje dla lecących na trasie Dallas (Love Field) - Frankfurt

To czy maluch może mieć swój bagaż podręczny określa przewoźnik, z którym lecisz do Dallas (Love Field) - Frankfurt. Głównie to kwestia wieku niemowlaka oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  lecisz z maluchem w wieku do 24 miesięcy większość przewoźników podwyższa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy maluch skończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż rejestrowany a zasady jego transportu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Dallas (Love Field) - Frankfurt. Nieliczni przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest liczony do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagaży  tylko daj obsłudze tuż przed wejściem do samolotu Dallas (Love Field) - Frankfurt. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z dzieckiem po lotnisku Dallas (Love Field), jak i po lotnisku docelowym w Frankfurt. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje przewóz niemowlaka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego opiekuna. Dodatkowe przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu malucha trzeba nadać jako dodatkowy bagaż rejestrowany według taryfy opłat określonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z maluchm rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym napoje, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.