X
Ładowanie...

Tanie loty Lozanna Antwerpia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 cze 15 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lozanna Antwerpia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lozanna Antwerpia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lozanna Antwerpia

Przewodnik po lotach Lozanna Antwerpia

niemowlę w podróży Lozanna - Antwerpia - poradnik dla opiekunów

Organizujesz podróż samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej pokazujemy skondensowaną wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim pojedzie na wymarzony lot Lozanna - Antwerpia.

Wiek niemowlaka a koszt biletu do Lozanna - Antwerpia

Koszt tak naprawdę zależy od wieku dziecka i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma niewielką opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane zniżki.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twoje maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas lotu musi obligatoryjnie posiadać pisemną zgodę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie malucha z Lozanna do Antwerpia

Niemowlaki poniżej dwóch lat, często podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie tuż obok jest wolne krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub zarezerwuj niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy transportować dziecko w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy niemowlak może zabrać walizkę zależy od przewoźnika, z usług którego